Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Cornus mas 'Kasanlak'
Local name: (Gele) Kornoelje

Rijk vruchtdragende, Bulgaarse selectie van deze uitbundig winterbloeiende kornoelje met zeer grote vruchten. Deze zijn eetbaar en vooral lekker in jams, geleis en sappen.

Cornus mas 'Kasanlak'
Cornus mas 'Kasanlak'

Cornus mas 'Kasanlak'
Cornus mas 'Kasanlak'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
2.50 - 4.00 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
Februari - Maart

60-80 cm KL
€ 35,00