Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Cornus mas 'Jolico'
Local name: Kornoelje, Gele Kornoelje

Grootvruchtige selectie waarvan de vruchten, die boordevol vitamine c zitten, zeer geschikt zijn voor gelei, vruchtensap, saus etc. De groei is struikvormig en bloei geel in de winter.

Cornus mas 'Jolico'
Cornus mas 'Jolico'

Cornus mas 'Jolico'
Cornus mas 'Jolico'
Cornus mas 'Jolico'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
2 - 2.5 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
Februari - Maart

50-60 cm C5
€ 27,50

60-80 cm C5
€ 29,95