Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Cornus kousa 'Xanthocarpa'
Local name: Kornoelje

Zeldzame en bijzondere selectie vanwege zijn gele vruchten in plaats van de 'gewone' rozerood kleurige. De bloemen zijn helder wit.

Cornus kousa 'Xanthocarpa'
Cornus kousa 'Xanthocarpa'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
2.50 - 3.00 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juni - Juli

80-100 cm KL
€ 55,00

150-175 cm KL
€ 79,95