Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Cornus kousa 'Wolf Eyes'
Local name: Kornoelje

Deze Cornus heeft opvallend witbont blad, dat voor al in de schaduw/halve schaduw tot zijn recht komt. De helder witte bloemen worden in de vroeger zomer in grote hoeveelheden geproduceerd en zijn ook tegen dat lichte blad nog goed te zien. Om het plaatje af te ronden, krijgt 'Wolf Eyes' een werkelijk intense en mooie herfstkleur en op oudere leeftijd treedt de bast op om zijn rol als blikvanger te vervullen. Deze maakt namelijk een mozaiek van verschillende grijze en warm bruine tinten. Een absolute aanrader voor mensen die van kleur houden.

Cornus kousa 'Wolf Eyes'
Cornus kousa 'Wolf Eyes'

Cornus kousa 'Wolf Eyes'
Cornus kousa 'Wolf Eyes'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
4.50

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Witbont

Flowering Time:
Juni - Juli

80-100 cm C7.5
€ 29,95