Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Cornus kousa 'Tsukuba-no-mine'
Local name: Kornoelje

Opvallende cultivar met bijna overdadig veel kleine, smalbladige bloemen in de vroege zomer. De bloemen zijn bijzonder door hun sierlijke en helder witte schutbladeren waarvan de topjes een beetje roze zijn die net als vleugeltjes de lucht in fladderen. De bloemen worden gevolgd door de typische bolvormige roze vruchten en een mooie herfstkleur.

Cornus kousa 'Tsukuba-no-mine'
Cornus kousa 'Tsukuba-no-mine'

Cornus kousa 'Tsukuba-no-mine'
Cornus kousa 'Tsukuba-no-mine'
Cornus kousa 'Tsukuba-no-mine'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
3.00 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juni - Juli

150-175 cm C30
€ 59,95

175-200 cm KL
€ 69,95