Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Cornus kousa 'Trinity Star'
Local name: Kornoelje

Eén van de Cornus kousa variëteiten met de grootste bloem in de vroege, en vooral grootste vruchten, in de late zomer. De bessen zijn eetbaar, maar niet uitzonderlijk lekker zo direct van de plant. Wel zijn ze lekker in jam. Vogels houden ook van de verse vruhten en komen zeker vaak op bezoek, zo aan het eind van de zomer als de boom met zijn pralende vruchten in de tuin staat.

Cornus kousa 'Trinity Star'
Cornus kousa 'Trinity Star'

Cornus kousa 'Trinity Star'
Cornus kousa 'Trinity Star'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
2.50 m

Flowering colour:
Wit met roze

Foliage colour:
Fraai jong loof

Flowering Time:
Juni - Juli

100-125 cm KL
€ 45,00