Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Cornus kousa 'Summer Gold'
Local name: Kornoelje

Een Cornus met een opvallend gezonde en heel vrolijke goudgele kleur. Rijke bloei in de vroege zomer en een prachtige herfstkleur in het najaar.

Cornus kousa 'Summer Gold'
Cornus kousa 'Summer Gold'

Cornus kousa 'Summer Gold'
Cornus kousa 'Summer Gold'
Cornus kousa 'Summer Gold'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
2.50 - 3.00

Flowering colour:
Geel-wit

Foliage colour:
Geelbont

Flowering Time:
Juni - Juli

100-125 cm C7.5
€ 37,50