Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Cornus kousa 'Schmetterling'
Local name: Kornoelje

Een van de mooiste Cornus kousa cultivars naar onze mening. Hij siert de tuin met een zeer grote hoeveelheid van iets kleinere witte bloemen dan de soort, die op strakke steeltjes boven op de takken staan en op deze manier alle takken volledig wit aankleden. De bessen zijn ook niet zo groot als bij sommige andere Cornus kousa variëteiten maar ook weer zeer rijk en opvallend aanwezig. Om het plaatje compleet te maken krijgt 'Schmetterling' een schitterende herfstkleur, ook nog!

Cornus kousa 'Schmetterling'
Cornus kousa 'Schmetterling'
Characteristics:

        

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
3.00 - 5.00 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Paarsrode herfstkleur

Flowering Time:
Juni - Juli

50-60 cm KL
€ 18,50

150-175 cm KL
€ 49,50