Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Cornus kousa 'Satomi'
Local name: Kornoelje

Bloeirijke struik met grote opvallende rozerode bloemen, gevolgd in de nazomer door rode, eetbare vruchten. Zowel de bloem, vruchten en de paarsrode herfstkleur zijn van grote sierwaarde.

Cornus kousa 'Satomi'
Cornus kousa 'Satomi'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
2.5 - 3.5 m

Flowering colour:
Rozerood

Flowering Time:
Mei - Juni

60-80 cm C7.5
€ 27,50

80-100 cm KL
€ 32,50

125-150 cm KL
€ 59,50