Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Cornus kousa 'Rasen'
Local name: Kornoelje

Een werkelijk prachtige Cornus met schitterende en rijke bloei. De grote bloemen worden in het najaar afgelost door bijna net zo opvallende roze "balletjes". Deze vruchten zijn eetbaar, maar niet heel smakelijk voor ons, maar wel voor vogels die er blijkbaar uitermate van genieten. Na de decoratieve tijd van vruchten komt de prachtige purperrode herfstkleur.

Cornus kousa 'Rasen'
Cornus kousa 'Rasen'

Cornus kousa 'Rasen'
Cornus kousa 'Rasen'
Cornus kousa 'Rasen'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
3.00 - 5.00

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Paarsrode herfstkleur

Flowering Time:
Juni

250-300 cm KL
€ 95,00