Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Cornus kousa 'Pevé Satomi Compact'
Local name: Kornoelje

Bloerijke struik met rozerode op Cornus kousa 'Satomi' gelijkende bloemen. Misschien iets kleiner. De habitus van de struik is compacter dan 'Satomi' maar krijgt dezelfde mooie herfstkleur en mooie grote rode vruchten.

Cornus kousa 'Pevé Satomi Compact'
Cornus kousa 'Pevé Satomi Compact'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
1.5 m

Flowering colour:
Rozerood

Flowering Time:
Mei - Juni

50-60 cm C5
€ 25,00