Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Cornus kousa 'Claudia'
Local name: Kornoelje

Ontzettend bloeirijke Duitse cultivar gevolgd door evenzoveel rode vruchten. Een zeer goede selectie. De herfstkleur is dieprood.

Cornus kousa 'Claudia'
Cornus kousa 'Claudia'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Crèmewit

Foliage colour:
Paarsrode herfstkleur

Flowering Time:
Juni - Juni

50-60 cm C5
€ 22,50

60-80 cm C5
€ 25,00