Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Cornus kousa 'Blue Shadow'
Local name: Kornoelje

Bijna zuilvormig groeiende kornoelje met sierlijke bloemen. De bladeren hebben een ongewone blauwgroene kleur wat mooi combineert met de (crème)witte bloemen. Vanwege deze combinatie behoort 'Blue Shadow' tot één van onze favorieten.

Cornus kousa 'Blue Shadow'
Cornus kousa 'Blue Shadow'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
2.5 - 3.5 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Blauwgroen

Flowering Time:
Juni - Juni

60-80 cm C5
€ 25,00