Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Cornus kousa 'Beni-fuji'
Local name: Kornoelje

Mooie kornoelje met kleinere rozerode bloemen dan de bekendere 'Satomi', maar is bloeirijker en betrouwbaarder qua kleur. In het najaar volgen de opvallende rode, eetbare vruchten.

Cornus kousa 'Beni-fuji'
Cornus kousa 'Beni-fuji'

Cornus kousa 'Beni-fuji'
Cornus kousa 'Beni-fuji'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
1.5 - 2.5 m

Flowering colour:
Rozerood

Flowering Time:
Juni - Juni

60-80 cm C7.5
€ 27,50