Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Cornus kousa 'Autumn Rose'
Local name: Kornoelje

Mooie en aparte cultivar die vanwege de opvallende roze-rode herfstkleur geselecteerd werd. De struik groeit redelijk langzaam en best smal opgaand. Is dus ook geschikt voor de kleinere tuin. Het lichtgroene, soms bijna witachtige blad is langs de kanten een beetje gekruld wat voor een nog apartere uitstraling zorgt. Rijke bloei in de vroege zomer.

Cornus kousa 'Autumn Rose'
Cornus kousa 'Autumn Rose'

Cornus kousa 'Autumn Rose'
Cornus kousa 'Autumn Rose'
Cornus kousa 'Autumn Rose'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
3.00 - 5.00 m

Flowering colour:
Crème -groenwit

Foliage colour:
licht groen, roze herfstkleur

Flowering Time:
Juni - Juli

100-125 cm KL
€ 38,50