Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Cornus capitata 'Kilmacurragh Rose'
Local name: Kornoelje

Zeer mooie, nieuwe, wintergroene kornoelje uit Ierland, vernoemd naar de bijzondere tuin waar deze gevonden en geselecteerd is. De langdurige bloei begint crème-wit waarna de bloemen al snel verkleuren naar een opvallend rozerood. Op een beschutte plaats in de tuin komt hij het best tot zijn recht.

Momenteel niet op voorraad


Cornus capitata 'Kilmacurragh Rose'
Cornus capitata 'Kilmacurragh Rose'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
2.50 - 4.50 m

Flowering colour:
Crème-Rozerood

Foliage colour:
Lichtgroen

Flowering Time:
Juni - Juli

100-125 cm C5
€ 45,00