Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Cornus alternifolia 'Wstackman' (Golden Shadows)
Local name: Kornoelje

Helder en opvallend geelgroen bontbladige kornoelje met horizontale vertakking. De 'Golden Shadows' wordt bijna net zo breed als hoog, circa 3 meter. De bloemen zijn crèmewit, licht geurend, staan in tuilen en verschijnen later in het voorjaar. Vooral in het voorjaar en het najaar is het kleuren patroon van het blad, vaak aangevuld met wat rozeoranje, spectaculair.

Cornus alternifolia 'Wstackman' (Golden Shadows)
Cornus alternifolia 'Wstackman' (Golden Shadows)
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
3.00 - 4.00 m

Flowering colour:
Crèmewit

Foliage colour:
Geelbont

Flowering Time:
Juni - Juni

40-50 cm C4
€ 19,95

60-80 cm C4
€ 27,50