Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Colutea arborescens
Local name: Blazenstruik

Een enorm decoratieve struik, die makkelijk en volledig winterhard is. Zeer bloeirijk met gele bloemen. Het samengestelde blad heeft een frisse, licht groene kleur. Tijdens de bloei verschijnen al de eerste rozerood, perkamentachtige, sterk opgeblazen peulen, die qua aantal in de late zomer en het vroege najaar alleen maar toenemen.

Colutea arborescens
Colutea arborescens

Colutea arborescens
Colutea arborescens
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Fabaceae

Origine:
Noord-Afrika, Zuid-Europa

Height:
1.50 - 2.00 m

Flowering colour:
geel

Flowering Time:
Juni - Augustus

60-80 cm C3
€ 9,50