Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Clethra delavayi
Local name: Schijnels

Een hele mooie struik met rijke bloei, mooie bloemknoppen en mooie bast. Deze Clethra heeft volgens ons de beste herfstkleur, en een heerlijke zoete maar geenszins intense geur die ook vlinders en insecten trekt.

Clethra delavayi
Clethra delavayi

Clethra delavayi
Clethra delavayi
Clethra delavayi
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Clethraceae

Origine:
Westchina

Height:
2 - 3 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juli - Augustus

60-80 cm KL
€ 19,95