Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Cladrastis kentukea
Local name: Geelhout

Grote, meerstammige struik of kleine boom met lage vertakking en frisgroen loof. In de zomer bloeit hij met veel witte bloemen, die zo als regendruppels aan de boem hangen. Opvallende gele herfstkleur.

Momenteel niet op voorraad


Cladrastis kentukea
Cladrastis kentukea
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Fabaceae

Origine:
Zuidoostelijk Verenigde Staten

Height:
5 - 10 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juni - Juli

100-125 cm C3
€ 15,50