Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Cinnamomum camphora
Local name: Kamferboom

Cinnamomum camphora is in warmere gebieden een prachtige straatboom die 20-30 meter hoog kan worden. Bij ons is hij niet helemaal bestand tegen de vorst en zal deze hoogte waarschijnlijk nooit bereiken. Het kan gebeuren dat de takken `s winters terug vriezen, waardoor hij automatisch klein gehouden wordt. Om zeker te zijn dat hij helemaal onbeschadigd door de winter komt, kan hij ook als kuipplant bij zeer lage temperaturen naar binnen gehaald worden. Verder word deze wintergroene boom met leuke kleine bloemen veel gebruikt voor allerlei medische doeleinden.

Cinnamomum camphora
Cinnamomum camphora

Cinnamomum camphora
Cinnamomum camphora
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Lauraceae

Origine:
Taiwan, zuid Japan, zuidoost China, Indochina

Height:
5 - 10 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Wintergroen, glanzend

Flowering Time:
April - Mei

Pruning:
Na de vorst

40-50 cm C2RP
€ 10,95