Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Chimonanthus praecox
Local name: Meloenboompje

De betere Engelse naam "Wintersweet" is voor deze goed winterharde en bladverliezende winterbloeier wel het meest treffend. Bij een zonnige, zacht winterdag geuren de gele bloemen heerlijk zoet.

Chimonanthus praecox
Chimonanthus praecox
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Calycanthaceae

Origine:
China

Height:
1,5 - 3 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
Januari - Maart

50-60 cm KL
€ 14,50

80-100 cm KL
€ 22,00