Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Chaenomeles superba 'Cameo'
Local name: Dwergkwee

Bloeirijke sierkwee met half gevulde zachtroze tot oranje bloemen, later gevolgd door de grote, geurende vruchten die geschikt zijn om sappen,jams etc. van te bereiden.

Chaenomeles superba 'Cameo'
Chaenomeles superba 'Cameo'

Chaenomeles superba 'Cameo'
Chaenomeles superba 'Cameo'
Chaenomeles superba 'Cameo'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Rosaceae

Height:
1 - 1,5 m

Flowering colour:
Zalmroze-oranje

Flowering Time:
April - Mei

40-50 cm C3
€ 9,95