Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Cercis canadensis 'Forest Pansy'
Local name: Judasboom

Deze Amerikaanse Judasboom met opvallende roodbruine bladeren kan uitgroeien tot een kleine boom of grote struik. De licht lilaroze bloei op het naakte hout is, in vergelijking met bijvoorbeeld de bekendere C. siliquastrum, niet erg uitbundig maar wel opvallend. Het zijn vooral de bladeren die van grote sierwaarde zijn.

Cercis canadensis 'Forest Pansy'
Cercis canadensis 'Forest Pansy'

Cercis canadensis 'Forest Pansy'
Cercis canadensis 'Forest Pansy'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Fabaceae

Height:
2.50 - 4.00 m

Flowering colour:
Lichtroze

Foliage colour:
Roodbruin

Flowering Time:
Mei - Mei

60-80 cm KL
€ 29,50

80-100 cm KL
€ 34,50

100-125 cm KL
€ 39,50