Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Celtis tetrandra
Local name: Zwepenboom

Zeldzame boom met gladde grijze bast. De bloemen zijn klein, onbeduidend, bleek groen. Mannelijke en vrouwelijke bloemen zijn gescheiden, op dezelfde boom. Opvallende, groen-blauwgrijze kleine ronde vruchten in september.

Celtis tetrandra
Celtis tetrandra
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7-8
Zone kaart

Family:
Cannabaceae

Origine:
Oost Azië, Centraal en oost Himalaya tot China, Thailand en Vietnam

Height:
5.00 - 15.00 m

Flowering colour:
Lichtgroen

Flowering Time:
Maart - April

40-50 cm C5
€ 24,95