Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Carpinus japonica 'Chinese Lantern'
Local name: (Japanse)Haagbeuk

Mooie selectie van Alphons van der Bom uit Oudenbosch met opvallend grote, decoratieve hopbellen.

Carpinus japonica 'Chinese Lantern'
Carpinus japonica 'Chinese Lantern'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Corylaceae

Height:
2.50 - 4.50 m

Flowering colour:
Onopvallend geelgroen

Flowering Time:
April - Mei

20-25 cm C2
€ 9,25