Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Calycanthus 'Venus'
Local name: Specerijstruik

Goed winterharde, bladverliezende Specerijstruik met opvallende witte bloemen met een rood hart. Helaas smetten de bloemen snel vanwege de enigszins overhangende takjes.

Calycanthus 'Venus'
Calycanthus 'Venus'

Calycanthus 'Venus'
Calycanthus 'Venus'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Calycanthaceae

Height:
1,2 - 1,5 m

Flowering colour:
Wit met rood

Foliage colour:
Frisgroen

Flowering Time:
Mei - Juli

30-40 cm KL
€ 15,95