Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Calycanthus floridus 'Athens'
Local name: Specerijstruik

Winterharde, bladverliezende struik met aparte crème-groengele bloemkleur. De bloemen geuren licht.

Calycanthus floridus 'Athens'
Calycanthus floridus 'Athens'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Calycanthaceae

Height:
1,2 - 3 m

Flowering colour:
Citroengeel

Flowering Time:
Juni - Juli

30-40 cm KL
€ 16,50