Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Callistemon pityoides
Local name: Lampepoetser

Een zeldzame soort die wij ontvingen van Maurits de Vries http://www.tropische-tuin.nl/ met mooie crèmewitte-heldergele bloemen. De winterhardheid is op een beschutte plaats redelijk goed.

Callistemon pityoides
Callistemon pityoides

Callistemon pityoides
Callistemon pityoides
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7-8
Zone kaart

Family:
Myrtaceae

Origine:
Zuid-Zuidoost Australië

Height:
1.20 - 1.80 m

Flowering colour:
Crèmegeel

Flowering Time:
Juni - Augustus

80-100 cm C7.5
€ 19,95