Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Callicarpa kwangtungensis
Local name: Schoonvrucht

De minst winterharde van de aangeboden Callicarpa maar doorstaat bij ons al vele winters. De bladeren zijn smal langwerpig en donkergroen-paars gedurende de zomer. In het voorjaar en de herfst zijn de bladeren roodpaars met vaak een vleugje roze.

Callicarpa kwangtungensis
Callicarpa kwangtungensis
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Lamiaceae

Origine:
China

Height:
1.20 - 1.80 m

Flowering colour:
Witroze

Foliage colour:
Paarsrode bladkleur

Flowering Time:
Mei - Juni

30-40 cm C3
€ 14,95