Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Callicarpa japonica 'Shiji Murasaki'
Local name: Schoonvrucht

Interessante blad selectie uit Japan met opvallende bonte bladeren. De bloemen zijn roze tot lilaroze en verschijnen in de tweede helft van de zomer. Deze cultivar produceert niet makkelijk besjes, maar in de volle zon of licht beschaduwde plek heeft hij de beste kans. Overigens een prachtige herfstkleur!

Callicarpa japonica 'Shiji Murasaki'
Callicarpa japonica 'Shiji Murasaki'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Lamiaceae

Height:
1.00 - 1.20 m

Flowering colour:
Roze

Foliage colour:
Witgroen-roze bont gespikkeld

Flowering Time:
Juli - September

25-30 cm C3
€ 14,95