Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Callicarpa dichotoma
Local name: Schoonvrucht

Gemakkelijke klein blijvende struik die doorgaans niet veel hoger wordt dan 1 meter. De bloei duurt lang gevolgd door vele lila-paarse vruchten.

Callicarpa dichotoma
Callicarpa dichotoma
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Lamiaceae

Origine:
China, Korea, Japan

Height:
1.00 - 1.50 m

Flowering colour:
Rozewit

Flowering Time:
Juni - Augustus

50-60 cm C3
€ 7,70

60-80 cm C3
€ 9,35