Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Callicarpa dichotoma 'Early Amethyst'
Local name: Schoonvrucht

Noord-Amerikaanse selectie met zeer donker paarse vruchten.

Callicarpa dichotoma 'Early Amethyst'
Callicarpa dichotoma 'Early Amethyst'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Lamiaceae

Height:
1.00 - 1.50 m

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
Juni - Augustus

40-50 cm C2
€ 12,95