Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Callicarpa cathayana
Local name: Schoonvrucht

Zeldzame Chinese soort met opvallend grote bloemen. De paarsroze vruchten zijn klein maar talrijk en geven in oktober een bijzonder schouwspel.

Callicarpa cathayana
Callicarpa cathayana
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Lamiaceae

Origine:
China

Height:
2.00 - 3.00 m

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
Juli - Juli

20-25 cm C2
€ 10,00

100-125 cm KL
€ 22,00