Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Callicarpa bodinieri 'Profusion'
Local name: Schoonvrucht

Deze Nederlandse selectie van T. van Veen & Zonen is waarschijnlijk de bekendste van alle Callicarpa met zijn vele paarse vruchten in volle, dichte bundels. Het is een goed vertakkende struik die al op jonge leeftijd goed vruchten draagt. De Herfstkleur is donkergroen met geel-paarsrode verkleuringen.

Callicarpa bodinieri 'Profusion'
Callicarpa bodinieri 'Profusion'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Lamiaceae

Height:
2.00 - 3.00 m

Flowering colour:
Lila

Flowering Time:
Juni - Juli

80-100 cm C7.5
€ 14,95

125-150 cm C12
€ 31,50