Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Buxus sempervirens 'Notata'
Local name: Palmboompje

Synoniem: Buxus sempervirens 'Gold Tip'. Mooie geelbladige selectie van het bekende palmboompje. Het blad verbrand niet in de volle zon maar kan wel wat lichtgeel worden. Hij gedijt het beste op een half schaduwrijke plek.

Buxus sempervirens 'Notata'
Buxus sempervirens 'Notata'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Buxaceae

Height:
0.75 - 1 m

Flowering colour:
Groengeel (Onopvallend)

Foliage colour:
Geel

Flowering Time:
April - April

25-30 cm KL
€ 7,50