Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Buddleja weyeriana 'Sungold'
Local name: Herfstsering, Vlinderstrui

Een prachtige zomerse struik met zacht gele bloemen die veel vlinders en bijen aantrekken. De Buddleja weyeriana 'Sungold' heeft een zachte en vrolijke uitstraling en kan mooi met diverse misschien wat robuustere en hogere vaste planten gecombineerd worden.

Buddleja weyeriana 'Sungold'
Buddleja weyeriana 'Sungold'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Scrophulariaceae

Height:
2 - 2.50 m

Flowering colour:
Licht geel

Flowering Time:
Augustus - Oktober

40-60 cm C3
€ 6,75