Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Buddleja weyeriana 'Bicolor'
Local name: Herfstsering, Vlinderstruik

Deze cultivar is ook in omloop onder de naam Flower Power. De bloem heeft een ongewone, spectaculaire kleuren combinatie van roze, oranje en lilapaars. Voor een rijke bloei kunt u deze het beste rond half april terugsnoeien.

Buddleja weyeriana 'Bicolor'
Buddleja weyeriana 'Bicolor'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Scrophulariaceae

Height:
2 - 3 m

Flowering colour:
Zalmoranje - Lilapaars

Flowering Time:
Juli - September

30-40 cm C3
€ 5,50