Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Buddleja saligna
Local name: Herfstsering, Vlinderstrui

Een prachtige wintergroene heester met pluizige heerlijk geurende crèmewitte bloemen. De Buddleja salinga is niet goed geschikt als kuipplant omdat hij bij ons niet echt winterhard is.

Buddleja saligna
Buddleja saligna
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 9
Zone kaart

Family:
Scrophulariaceae

Origine:
Zuidafrika

Height:
3 m

Flowering colour:
Crèmewit

Foliage colour:
Wintergroen

Flowering Time:
Juli - Augustus

100-125 cm C3
€ 14,95