Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Buddleja 'Morning Mist' (Silver Anniversary)
Local name: Vlinderstruik, Herfstsering

Deze Vlinderstruik heeft een echt lange en rijke bloei. De betrekkelijk kleine witte bloemeten met geel hart geuren heerlijk en trekken net zo als de Nederlandse plantennaam verraad veel vlinders aan. Het blad is zilvergrijs en zacht van de vele fluwelige haartjes die er op groeien. Op een warme en zonnige en goed doorlatende plek kan deze Vlinderstruik de Nederlandse winters goed aan. De groei is compact en meer breed dan hoog.

Buddleja 'Morning Mist' (Silver Anniversary)
Buddleja 'Morning Mist' (Silver Anniversary)

Buddleja 'Morning Mist' (Silver Anniversary)
Buddleja 'Morning Mist' (Silver Anniversary)
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7 - 8
Zone kaart

Family:
Scrophulariaceae

Height:
1 - 2 m

Flowering colour:
wit

Flowering Time:
Juni - Oktober

40-50 cm C3
€ 8,75