Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Buddleja globosa
Local name: Herfstsering, Vlinderstruik

Middelgrote struik met smalle, langwerpige bladeren en opvallende bloei met kleine oranjegele bolletjes.

Buddleja globosa
Buddleja globosa
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7/8
Zone kaart

Family:
Scrophulariaceae

Origine:
Chili, Argentinië

Height:
1.00 - 1.50 m

Flowering colour:
Oranjegeel

Flowering Time:
Juni - Oktober

30-40 cm C3
€ 8,75