Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Buddleja davidii 'Potter's Purple'
Local name: Vlinderstruik, Herfstsering

Deze mooie Vlinderstruik heeft een open en lichte groeiwijze, is rijkbloeiend met intens paarse bloemen, die licht geurend een grote hoeveelheid vlinders aantrekken. Een makkelijke struik, die goed tegen het snoeien kan, als een kleinere of compactere vorm gewenst is.

Buddleja davidii 'Potter's Purple'
Buddleja davidii 'Potter's Purple'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Scrophulariaceae

Height:
2 - 3 m

Flowering colour:
donker paars

Flowering Time:
Juli - September

30-40 cm C2
€ 6,00