Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Buddleja davidii 'Pink Spread'
Local name: Vlinderstruik, Herfstsering

Een langzaam groeiende struik met brede en spreidende takken waarvan iedere bedekt is met helder rozerode bloemen. Een makkelijke plant, die een grote hoeveelheid vlinders aantrekt en ook voor de kleinere tuin geschikt is.

Buddleja davidii 'Pink Spread'
Buddleja davidii 'Pink Spread'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Scrophulariaceae

Height:
2 m

Flowering colour:
helder rozerood

Flowering Time:
Juli - Oktober

20-30 cm C3
€ 9,00