Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Buddleja davidii 'Niche's Choice'
Local name: Vlinderstruik, Herfstsering

Deze kleinere Vlinderstruik, is rijkbloeiend met roze-paarse, sterk overhangende bloemen. Deze trekken met hun zoete geur een grote hoeveelheid vlinders aan. Een makkelijke struik, die goed tegen een beetje snoeien kan, als een kleinere of compactere vorm gewenst is

Buddleja davidii 'Niche's Choice'
Buddleja davidii 'Niche's Choice'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Scrophulariaceae

Height:
1 - 2 m

Flowering colour:
roze, paars

Flowering Time:
Juli - September

40-50 cm C2
€ 6,00

40-60 cm C3
€ 6,50