Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Buddleja davidii 'Ellen's Blue'
Local name: Vlinderstruik, Herfstsering

Deze bijna traditionele Vlinderstruik is rijkbloeiend met intens blauwe bloemen. Deze trekken met hun heerlijke, zoete geur een grote hoeveelheid vlinders aan. Een makkelijke struik, die goed tegen een beetje snoeien kan, als een kleinere of compactere vorm gewenst is.

Buddleja davidii 'Ellen's Blue'
Buddleja davidii 'Ellen's Blue'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Scrophulariaceae

Height:
2 - 3 m

Flowering colour:
blauw

Flowering Time:
Juli - Oktober

50-60 cm C4
€ 8,50