Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Buddleja davidii 'Dartmoor'
Local name: Vlinderstruik, Herfstsering

Al sinds de jaren 50 is deze groot wordende variëteit populair vanwege die mooie, zeer grote, lichtpaarse bloempluimen met oranje hartje. Ook deze soort is makkelijk, zelfs dat hij krachtig groeit en best groot kan worden, kan hij makkelijk door snoeien kleiner gehouden worden.

Momenteel niet op voorraad


Buddleja davidii 'Dartmoor'
Buddleja davidii 'Dartmoor'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Scrophulariaceae

Height:
4-5m

Flowering colour:
licht paars, blauw

Flowering Time:
Juli - Oktober

25-30 cm C2
€ 7,50