Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Buddleja davidii 'Bonnie'
Local name: Vlinderstruik, Herfstsering

Deze mooie Vlinderstruik bereikt best snel een hoogde van 3m, is rijkbloeiend met licht paarse, een beetje roze bloemen. Deze trekken met hun heerlijke, zoete geur een grote hoeveelheid vlinders aan. Een makkelijke struik, die goed tegen een beetje snoeien kan, als een kleinere of compactere vorm gewenst is.

Buddleja davidii 'Bonnie'
Buddleja davidii 'Bonnie'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Scrophulariaceae

Height:
3 m

Flowering colour:
licht paars, roze

Flowering Time:
Juli - Oktober

40-50 cm C2
€ 6,00