Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Buddleja colvilei
Local name: Herfstsering, Vlinderstruik

Deze prachtige, opvallend bloeiende Vlinderstruik is moeilijk te classificeren als struik of boom en kan dus ook, bij goede omstandigheden, uitgroeien tot een kleine, éénstammige boom. De bloemen zijn rood en hangen in trossen en zijn groter dan de meeste Buddleja davidii cultivars.

Buddleja colvilei
Buddleja colvilei
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7 - 8
Zone kaart

Family:
Scrophulariaceae

Origine:
Himalaya

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Paarsrood

Flowering Time:
Juni - Juni

30-40 cm C3
€ 10,00