Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Buddleja auriculata
Local name: Vlinderstruik

Bijzondere vlinderstruik met smal lancetvormige en donker groene bladeren. Deze contrasteren sterk met de bloeiwijze, bestaande uit kleine, ivoorwitte bloemetjes op veel vertakkende bloemtuilen. De geur is adembenemend en doet niet onder voor de betere Eau de cologne.

Buddleja auriculata
Buddleja auriculata
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Scrophulariaceae

Origine:
Zimbabwe, mozambique, Zuid Afrika

Height:
2.00 - 5.00 m

Flowering colour:
Wit met geel hart

Foliage colour:
Smal, donkergroen

Flowering Time:
September - November

20-30 cm C2
€ 9,95