Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Buddleja alternifolia 'Argentea'
Local name: Herfstsering, Vlinderstruik

Leuk vlinderstruikje met zilvergrijs blad wat mooi contrasteert met de lilapaarse bloemen in juni. Bloeit op tweejarige, ranke takjes dus niet zo fors terugsnoeien als andere vlinderstruiken.

Buddleja alternifolia 'Argentea'
Buddleja alternifolia 'Argentea'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Scrophulariaceae

Height:
1 - 1,5 m

Flowering colour:
Lilapaars

Foliage colour:
Zilvergrijs

Flowering Time:
Juni - Juli

20-30 cm C2
€ 8,00